Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addDin notatcreate
Beskrivelse av objektet
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
EtiketterBETA
Etiketter tildeles av kunstig intelligens basert på den anerkjente konteksten til bildet. Algoritmen lærer stadig, og vi gjør vårt ytterste for å gjøre resultatene mer nøyaktige over tid.